.

.

Краток кратки боксер за печатење на момчињата

Краток кратки боксер за печатење на момчињата

DEN 207.68

Од стока
Достапно.

Наменети за активното момче во умот, овие боксери на боксерите на Cherokee се лесни, дишат и нудат подвижност без гужва; Уште подобро, тие сега се достапни во шест пакувања за голема разновидност и вредност. Тие се изработени од мек 100% памук или мешавина од памук, и имаат дизајн без никаква буква за целодневна удобност. Овие боксерски кратки се карактеризираат со стилски камуфлажни обрасци или елегантни, цврсти колорити за да ја надополнат неговата гардероба за долна облека. Еластичната лента за половината обезбедува вклопување, а внатрешниот е без ознака за мазно чувство на неговата кожа. Овие брифи за боксери се лесни за грижа; Само фрлете ги во машината за перење. Краток на боксер за печатење со 6-пакети на Cherokee Boys : 100% памук (Heathers : 60% памук, 40% полиестер). Боксерски брифи. Шест пакет. Дизајн без бун. Камо отпечатоци и цврсти материи. Еластична лента за половината со лого „Чероки“. Внатрешно означување. Покриена мува. Рамни споеви. Секој шест пакет вклучува разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, не пеглајте.

За производот

Купувачите избираат и