.

.

Дозвола За Бренд

Дозвола За Бренд

DEN 1039.20

Од стока
Достапно.

Машинско перење ладно одделно.Ве молиме дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење.Карактеристики : .Одлично за вежбање или лежење : оваа атлетска маица за вратот на екипажот може да се носи насекаде од теретана,да вежбате надвор, да спортувате со пријателите, па дури и околу куќата или да спиете.

За производот

Купувачите избираат и