.

.

Предна Прошетка Женски Маици Геометриски Летни Врвови На Резервоари Без Ракави Секојдневно Носење Блуза За Дишење V Вратот Tee Green S

Предна Прошетка Женски Маици Геометриски Летни Врвови На Резервоари Без Ракави Секојдневно Носење Блуза За Дишење V Вратот Tee

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Облеката е мека и удобна и дише поради нејзината лабава форма.Содржина на пакетот : 1 х Женски Резервоари (Други Додатоци Не Се Вклучени) Совети : 1. Лесно е за носење за патување, работа, забави, филмови, шопинг, плажа или вашиот дом. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Натпревар-Симпатична Секси Дизајн Пар Совршено Со Вашите Панталони, Хеланки, Шорцеви, Јакни за Кул Секојдневен Изглед, Ве Прават Поубави и Модерни. Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е модата.Ќе Добиете Комплименти Кога Ќе Го Носите Овој Резервоар.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Геометриска Блуза За Печатење, Обичен Тип На Шема На Резервоарот За Вратот V : Геометриски Принтбој : Сина,Црвена Вино, Зелена, Кафеава, Виолетова (По Избор)Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестерска Спандекслегина : Редовна Должина На Деколте : V Должина на вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Натпревар : овој врат на резервоарот е секојдневен и лесно може да се носи со пар црни платнени панталони или фармерки. Материјал : оваа летна маица без ракави е главно изработена од полиестер и спандекс. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

За производот

Купувачите избираат и