.

.

Манор Парк Средината На Векот Тркалезна Масичка, Бел Мермер Хром

Манор Парк Средината На Векот Тркалезна Масичка, Бел Мермер Хром

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Направете изјава во вашата дневна соба со нашата масичка. Оваа тркалезна масичка има глам, модерно чувство од средината на векот што ќе го надополни вашиот сегашен домашен декор. Со мешан материјал дизајн на долната стаклена полица, издржлива ламинатна маса и тркалезни хромирани метални нозе за целосно зачудувачко парче. Масата е заштитена во УВ облога за завршна обработка со висок сјај и отпорност на влага.Забелешка за дрво композитни или инженеринг дрво : Често се нарекува "МДФ," кои се залагаат за средна густина лесонит, " овој тип на дрво композит е направен од компресирани дрвени влакна и има неколку придобивки. Тие вклучуваат достапност, конзистентност и отпорност на искривување или гниење со Текот на времето Манор Парк Тркалезна Масичка Од Средината на Векот-Бел Мермер/Хром : Изработена од метал, калено безбедносно стакло и издржлив ламинат. Масата од вештачки мермер има УВ облога за висок сјај и отпорност на влага. Користете како масичка за кафе пред каучот во вашата дневна соба. Совршен за украсни цели или складирање на вашите работи. Со модерен дизајн од средината на векот за глам стил. Бродови подготвени за собирање со чекор по чекор инструкции. Димензии : 17" Х х 32" В х 32 " Л. Премиум 65 - жито ламинат со обрасци. Нашите издржливи ламинати се применуваат под притисок на сертифициран МДФ за максимална конзистентност и вредност.

За производот

Купувачите избираат и