.

.

Г-дин Лонгарм 3-6фт Твстлк Екстсн Пол

Г-дин Лонгарм 3-6фт Твстлк Екстсн Пол

DEN 239.84

Од стока
Достапно.

Му овозможува на корисникот лесно да пристапи до областите надвор од дофатот без употреба на скала. Лесна анодизирана алуминиумска конструкција. Најлар навојниот крај одговара на сите универзални алатки со навој. Механизмот за пресврт-Лок го заклучува столбот на средни должини. 7/8 " алуминиумска лизгачка цевка и 1" алуминиумска рачка. Најлар 3/4" навој крајот и крајот капа. Карактеристики Пресврт-Лок Пол. Алуминиумската Комбинација На Лизгач И Рачка Обезбедува Лесен Столб За Продолжување. Елоксирањето Спречува ' Рѓа И Обезбедува Помазно Продолжување. Најлар Универзален Навој Крајот Одговара На Повеќето Стандардни Навој Алатки, Вклучувајќи Боја Ролки. Рабови, Прашина И Многу Повеќе. Двонасочниот Механизам За Заклучување Се Заклучува Во Која Било Насока По Која Било Продолжена Должина. Завршете Го Капачето со Дупка За Кука За Колче или Лесно Складирање. Големина-3-6 стапки. Димензија - 1.25 х 1.25 х 40.12 инчи. Тежина на предметот-0,89 килограми. - ШКУ : ТРВАЛ31355.

За производот

Купувачите избираат и