.

.

Бали Еден Мазна У Држење На Телото Поттик Со Еверсмазна Грбот Долна Жица Градник Голи 42дд Женски

Бали Еден Мазна У Држење На Телото Поттик Со Еверсмазна Грбот Долна Жица Градник Голи 42дд Женски

DEN 319.04

Од стока
Достапно.

И ќе останете ладни додека стоите високи, благодарение на Кул comfort® ткаенина што ја отстранува влагата и Чаши за растојание што дишат удобно. ; големина на чаша : ДД ; големина на лента : 42 Еверсмазниот Грб обезбедува целосна поддршка за грбот и мазна. ОСТАНЕТЕ ЛАДНИ - Кул удобната ткаенина ја отстранува влагата, одржувајќи ве ладни и удобни.СТОЈТЕ ВИСОКИ, ОСТАНЕТЕ ЛАДНИ овој Мазен Градник u® не е лапав, благодарение на грбот На eversmooth® кој помага да се подобри држењето на телото, а истовремено обезбедува и целокупно измазнување. Без лизгање, истегнете Ги прерамките за smartcomfort ® ви овозможуваат лесно движење.

За производот

Купувачите избираат и