.

.

Потрошен Материјал Ост Саундтрак

Потрошен Материјал Ост Саундтрак

DEN 622.08

Од стока
Достапно.

Со светска премиера Во Лондон Потрошните Материјали уште еднаш експлодираат на екранот со уште еден избор на легенди за акција на екранот кои се приклучуваат на редовниот тим. Тука спаѓаат Весли Снајпс, Антонио бандерас и Харисон форд. Нивната мисија : да ги фолираат трошоците ко-основачот Конрад Стоунбенкс (Мел Гибсон) кој е надвор да ги уништи. Композиторот Брајан Тајлер е еден од најплодните креатори на акциони резултати во бизнисот и тој исто така се обединува со редовниот тим по успехот на првите две саундтракови (исто така На Екранот Силва). во последната деценија тој создаде широк избор на музика за многу филмови, вклучувајќи Ги Брзите И Бесните, Вонземјаните Наспроти Предаторот-Реквием, Битката Во Лос Анџелес, Железниот човек 3 и Тор : Темниот Свет. Претходното издание На Силва Екран, Рамбо, беше конзистентен продавач и беше аплаудиран како добар наследник на оригиналната музика На Џери Голдсмит за серијата. Брзо станува име на холивудската композиторска сцена неговите следни проекти вклучуваат Тинејџерски Мутант Нинџа Желки и Одмаздници : Возраст На Ултрон. Потрошен Материјал 3 Ост Саундтрак.

За производот

Купувачите избираат и