.

.

Национална Географска Ш Маска За Пливање, Леќи За Чад

Национална Географска Ш Маска За Пливање, Леќи За Чад

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Националната Географска З9 Пливачката Маска дава максимална удобност и сигурност на заптивката. Здолништето со една конструкција додава удобност со рамномерно ширење на притисокот на заптивката над челото и јаготките. Три заменливи ремени за силиконска маска може брзо да се прилагодат со помош на дизајнот За Брзо Заклучување На Крцкалката (RQL). Едноставно влечење го затегнува ременот и притискањето на копчето го ослободува. Национална Географска Маска За Пливање Z9, Леќи За Чад : Максимална удобност И сигурност на заптивкитеделна конструкција здолниште додава удобнострамномерно го шири притисокот на заптивката над челото и јаготки3 заменливи силиконски маски ремени за Брзо Заклучување (RQL) дизајни едноставно влечење го затегнува ременот и притискањето на копчето го ослободува.

За производот

Купувачите избираат и