.

.

Иноверска Компатибилна Лента За Печатач, Црна

Иноверска Компатибилна Лента За Печатач, Црна

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Ленти Боја (И) : Црна; ОЕМ/Компатибилен : Компатибилен; (и) : Најлон. Оваа иновера 52106001 компатибилна лента за печатач, црна е одличен панделки-печатач/калкулатор/ставка за обработка на податоци по намалена цена под 10 долари не можеш да пропуштиш. За употреба сопринт На Податоци И пејсмарк печатачи. Долг живот, темни ликови и исклучителна дефиниција на работ.

За производот

Купувачите избираат и