.

.

Гроздобер Коријандер Традиционална Област Килим, Камен, 3'3 5'7

Гроздобер Коријандер Традиционална Област Килим, Камен, 3'3 5'7

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Идеален избор за задоволување на современите преференции за декор за наследство карактер со модерен талент. Антички Стилизирана Област Килими. Моќта Се Појави Во Белгија. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Издржлива конструкција, овие Гроздобер килими се совршен додаток во вашиот дом за шик надградба. Гроздобер Колекција карактеристики антички стил, преодна област килими. Стилски додаток за секоја соба. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни.Гроздобер Килим Колекција. Боја : Камен. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат.

За производот

Купувачите избираат и