.

.

Плејте Градник Час Крајна Рамо Удобност Безжични Женски Широки Ремени 4693

Плејте Градник Час Крајна Рамо Удобност Безжични Женски Широки Ремени 4693

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Олеснување на болката во рамото благодарение на широките ремени за удобност. БЕЗЖИЧНА УДОБНОСТ-Извонредна поддршка без жици."Овој безжичен градник Од playtex® е дел од познатата колекција 18 Часа®, омилен за толку многу клиенти кои ја ценат безжичната удобност, но имаат потреба од извонредна поддршка. Безбедно покривање со високи страни и заоблени чаши. Со убав, сатински цветен принт, тој е дизајниран со системот Playtex 4-насочен trusupport® кој обезбедува повисоки страни, пополни, нежно зашиени чаши за природно обликување, пошироки ремени за целодневна леснотија и помазен грб за подобрена стабилност.голема поддршка, многу привлечна и многу удобна. Крај лизгање со назад прилагодливи, блиску поставени ремени.

За производот

Купувачите избираат и