.

.

глечер риџ фарми пушеле гауда гурмански сирење за ширење 8оз

глечер риџ фарми пушеле гауда гурмански сирење за ширење 8оз

DEN 79.36

Од стока
Достапно.

Сирење што може да се намачка, Пушено гауда 8 мл (226 гр) гурманско сирење што може да се намачка. Вкусно топло или ладно. Микробранова печка. Ставете го во фрижидер по отворањето. 8 мл (226 гр) Сини Могили, БЕЗ 53517 Сирење Што Може Да се Намачка, Пушена Гауда. Гурманско сирење што може да се намачка. Вкусно топло или ладно. Микробранова печка.

За производот

Купувачите избираат и