.

.

Авиа Женски Активни Перформанси Капри

Авиа Женски Активни Перформанси Капри

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Авиа Женски Активни Перформанси Капри Авиа Женски Перформанси 22 " Капри . 41% рециклиран полиестер, 41% Полиестер и 18% спандекс за да ве задржат. Нуди џебови на страна за да одговараат на вашиот телефон и шиење за слабеење . Машина За Перење и Увезени.

За производот

Купувачите избираат и