.

.

МОТОР Пцв ВЕНТИЛ ЕВ-Одговара изберете: 2005-ФОРД МУСТАНГОТ, 2004 - ФОРД БИК

МОТОР Пцв ВЕНТИЛ ЕВ-Одговара изберете: 2005-ФОРД МУСТАНГОТ, 2004 - ФОРД БИК

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

МОТОРНИТЕ Пцв Вентили се дизајнирани и тестирани за да ги исполнат спецификациите НА ОЕ за издржливост и сигурност во екстремни услови. Тие се произведени според строги стандарди, обезбедувајќи трајна издржливост. Овие се отпорни на абразија и корозија на животната средина. Пцв Вентил Продолжен Одговара Изберете : 2005-2010 форд мустангот 6 Цил 4 Л 2004-2007 ФОРД БИК 6 Цил 3 Л 2005-2008 ФОРД Ф150 6 Цил 4.2 Л 2005-2007 ФОРД ПЕТСТОТИНИ 6 Цил 3 Л 2005-2006 МЕРКУР ГРАНД МАРКИЗ 8 Цил 4.6 Л 2006-2009 форд фузија 6 цил 3 л 2005-2007 ФОРД СЛОБОДЕН СТИЛ 6 ЦИЛ 3 Л 2005-2006 ФОРД КРУНА ВИКТОРИЈА 8 ЦИЛ 4.6 Л 2006-2011 ЛИНКОЛН ТАУН АВТОМОБИЛ 8 ЦИЛ 4.6 Л 2006 Линколн ЗЕФИР 6 ЦИЛ 3 Л 2005-2007 Меркур МОНТЕГО 6 ЦИЛ 3 Л 2005 Форд Фристар 6 цил 3.9 л 2006-2009 Меркур Милан 6 ЦИЛ 3 Л 2006-2007 ФОРД Фрестар 6 ЦИЛ 4.2 Л 2004-2007 Меркур Монтереј 6 ЦИЛ 4.2 Л 2005 Жива Самур 6 ЦИЛ 3 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО Во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ За да проверите.

За производот

Купувачите избираат и