.

.

Лавина Женски Банџи Полите Лесен Мек Патент Пуловер Врвот

Лавина Женски Банџи Полите Лесен Мек Патент Пуловер Врвот

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Транзиција во секоја сезона во оваа лавина пуловер за жени лесен џемпер за жени лесен дуксер за дами. Овој супер лесен дуксер е изработен од мека растеглива ткаенина со ефект на пругаста боја која е совршена за теретана, планинарење или салон. Прилагодливата линија за влечење банџи овозможува прилагоден изглед и вклопување, а еластичните манжетни на зглобот помагаат да се задржат ракавите на место. Дискретен делумен дизајн на патент, лажно деколте, редовна должина и опуштено вклопување се комбинираат за лесно слоевитост. Преоден џемпер одличен како пешачки врв, дуксер за пешачење и трчање и други активности на отворено, тренинзи, џоги и јога, носење патувања, носење салон, секојдневно секојдневно носење и многу повеќе. Супер лесна, мека ткаенина за истегнување. Делумен дизајн на деколте со патент со лажен врат за дополнителна покриеност и лесно слоевитост. Манжетните помагаат се да биде покриено и на место додека се движите за движење без одвраќање. Редовна должина и вклопување. Преоден врв за пуловер одлично за пешачење и други активности на отворено, трчање, секојдневна облека и многу повеќе.

За производот

Купувачите избираат и