.

.

Вестин Брут Про Серија Свинско Исецка Алатка Кутија, Возачот Страна

Вестин Брут Про Серија Свинско Исецка Алатка Кутија, Возачот Страна

DEN 4319.84

Од стока
Достапно.

Универзална Брутална Еднократна Страна На Возачот Свинско Исецка Алатка Кутија (80-RB162) Од вестин. Димензии : 46.25" Должина x 13" Ширина x 19" Висина. Волумен : прибл. 6.6 кубни.фт. Заврши : Светла. Материјал : Алуминиум. Управување со тежок товар со интегриран систем за заклучување кој обезбедува сигурност и мир на умот. Кутиите со брутални алатки се гордо дизајнирани, конструирани и произведени во сад производите На Вестин се најпознати по нивната квалитетна инженерска завртка, без вежба, иновативна техника за монтирање. Тој нуди најголем избор на дизајни на производи, стилови и завршетоци. Производите на вестин се видливо препознатливи поради нивниот квалитет завршен изглед и супериорна конструкција. Секој автомобилски производ што го носи Вестинскиот Потпис На Квалитет е поддржан од супериорна гаранција на производителот. Сите производи На Вестин се гордо дизајнирани, тестирани и инженерирани во Бруталната Про Серија На Сад Вестин Кутија Со Алатки За Свинско Исецкање, Страната На Возачот (Полиран).

За производот

Купувачите избираат и