.

.

Египет Надворешна Мала Тежина Бетонска Чаша Градинарска Градина, Сива Мов

Египет Надворешна Мала Тежина Бетонска Чаша Градинарска Градина, Сива Мов

DEN 1351.52

Од стока
Достапно.

Опис на предметот : Соберете ги растенијата од земја; оваа градинарска урна жардиниера овозможува варијации во висината во вашата градина, повторно заживувајќи го вашиот двор и давајќи му чувство на нов интерес и возбуда. Дренажна дупка и затворач помага се што е засадено во оваа градинарска урна да биде здраво и среќно. Карактеристика-Придобивка : ЕЛЕГАНТЕН СТИЛ - ЛЕСНИОТ БЕТОН со завршница од сив мов му дава на овој жардиниер врвен изглед од вештачки камен. Ова парче може Да се пофали Со римски дизајн со ботанички акценти и квадратна основа. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-овој саден сад може да се користи за цвеќиња, билки, сукуленти и зеленчук. ФУНКЦИОНАЛЕН-овој избор е опремен со дренажна дупка и затка за оптимални услови за одгледување. ИЗДРЖЛИВ - ова парче е отпорно на временски услови и вода, што го прави совршено за домови од која било клима. Таа е погодна и за внатрешна и за надворешна употреба. НЕ Е ПОТРЕБНО СКЛОПУВАЊЕ-Едноставно отстранете ја оваа жардиниера од нејзиното пакување и уживајте. Вклучува : Една (1) Урна Жардиниера. Материјал : Лесен Бетон. Заврши : Мов Бело. Рачно Изработени Детали. Не Е Потребно Собрание. Димензии : 17,75 инчи длабоко х 17,75 инчи широк х 15,00 инчи висок. Внатрешни Димензии : 14,90 инчи длабок x 14,90 инчи широк.

За производот

Купувачите избираат и