.

.

Моторад Та Термостат Домување Собрание

Моторад Та Термостат Домување Собрание

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Термостат За Ладење На моторот Собрание за Домување со Заптивки : 05-07 Форд Петстотини, 05-07 Форд Слободен Стил, 05-07 Меркур Монтего Произведен со оем квалитетни материјали и безбедносни стандарди од Добавувач на ОЕ. Се спротивставува дури и на најсложените системи за автомобилско ладење. Произведени СО оем спецификации и процеси. Бакар случај и восок соединение обезбедува брз одговор на температурните промени во течноста за ладење. Офсет дизајн, вентил за олеснување на воздухот и заптивки во стилот НА ОЕМ вклучени каде што е применливо. Моторот Течноста За Ладење Термостат Домување Собранието. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

За производот

Купувачите избираат и