.

.

Дики Менс Оригинална Работа Панталони

Дики Менс Оригинална Работа Панталони

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Оригиналот е сеуште најдобар-добијте повеќе за вашите пари од овој удобен, убав комунален панталон. Панталоните Дики 874 се изградени од цврста ткаенина за тврдо носење и лесна нега. Ласкавиот рамен преден дел изгледа остар секаде каде што работата ве носиполе во канцеларија, задна продавница во задниот двор. Трговците се колнат во удобноста и издржливоста на 874; канцелариските момци го фалат изгледот, вклопувањето, квалитетот и цената. 874 е Составен од Тешка категорија 8,5 мл. твил со лесна нега и 65% полиестер/35% памук. Панталонот доаѓа во широк избор на бои отпорни на избледување со варијанса на големината на половината од 26" до 72". Дики Менс Оригинал 874 Работа Панталони.

За производот

Купувачите избираат и