.

.

Колекција тулум Тул209а Слонова Коска Син Килим

Колекција тулум Тул209а Слонова Коска Син Килим

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Моќта Се Појави Во Турција. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни.000 производи на SAFAVIEH денес.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома.

За производот

Купувачите избираат и