.

.

Каролини Богатства ЦК5126ПВ Курилијан Бобтаил Мачка Љубов Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобојни

Каролини Богатства ЦК5126ПВ Курилијан Бобтаил Мачка Љубов Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобојни

DEN 487.36

Од стока
Достапно.

Каролини Богатства ЦК5126ПВ1414 Курилијан Бобтаил Мачка Љубовна Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобојна Курилијанска Мачка Бобтаил Љубовна Ткаенина Декоративна Перница ЦК5126ПВ1414. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Направете ги вашите украси За Денот На Вљубените попразнични Со Оваа Перница За Денот на Вљубените за секаде внатре или надвор од куќата. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

За производот

Купувачите избираат и