.

.

Викерман 8 Слива Бонбони Сјајот Нето Кромид Божиќ Украс

Викерман 8 Слива Бонбони Сјајот Нето Кромид Божиќ Украс

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Викерман 8" Слива Бонбони Сјајот Нето Кромид Божиќ Украс. Завршете ја вашата празнична колекција украси со овој брилијантен украс во форма на кромид. Овој украс е отпорен на кршење, има сјајна завршница со бонбони со блескав сјај нагласена нето шема и е совршен додаток на секој проект за украсување празници. Секој украс има дупчено капаче со навојна жица за лесно украсување. Изработени Од Пластика Отпорна На Кршење. Бонбони заврши. Сјајот нагласи нето шема. Дупчат И Жичен Безбедна Капа.

За производот

Купувачите избираат и