.

.

Монако Торија Традиционален Тркач Килим, Шума Зелена Светло Сина, 2 '2 14'

Монако Торија Традиционален Тркач Килим, Шума Зелена Светло Сина, 2 '2 14'

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Заштедете Пари. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Моќта Се Појави Во Турција.Продавница Safavieh на . Полипропилен. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно.

За производот

Купувачите избираат и