.

.

Реставрирана Плажа Хамилтон Секако-Јасна Печка За Тостер За Пржење На Воздух

Реставрирана Плажа Хамилтон Секако-Јасна Печка За Тостер За Пржење На Воздух

DEN 959.84

Од стока
Достапно.

Воздушна конвекција-Моќно циркулира воздух околу храната за рамномерно готвење. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент. Реставрираната Плажа Хамилтон Секако-Острата Печка За Тостер За Пржење Со Воздух користи технологија за конвекција за јасна, рамномерно заруменета храна со малку или без масло потребно. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Тоа значи дека можете да подготвите традиционално пржени омилени, како пилешки крилца, помфрит, клинови од компири и стапчиња моцарела, со малку или без масло потребно. Пакувањето може да биде генеричко. Подготвени да видиме што може да направи? Сигурно Острата Рерна За Тостер За Пржење На Воздух вклучува метална мрежеста корпа, тава за печење и решетка за пржење, за да можете веднаш да започнете со готвење. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. 6 парче капацитет.Сега можете да ја направите вашата омилена пржена храна во истиот апарат на кој секојдневно се потпирате за тост, печење и пржење.

За производот

Купувачите избираат и