.

.

Ворнер Брос. Краток Ракав Круг Вратот Капка Рамо Спиење Пакет

Ворнер Брос. Краток Ракав Круг Вратот Капка Рамо Спиење Пакет

DEN 383.84

Од стока
Достапно.

Земете ја вашата додека траат! Оваа Симпатична кошула за спиење Ќе ве натера вас и вашите пријатели да се стуткате и да бидете подготвени за забава. Без разлика дали станува збор за лежење низ куќата гледање на вашите омилени ревии или легнување во кревет, ќе бидете возбудени кога ќе знаете дека сте во најновата мода за облека за спиење. Овие удобни кошули за спиење имаат одлична графика, изработени Се Од Полиестер, Вискоза и се перат во машина! Изработени од 65% полиестер, 35% Вискоза. Кратки Ракави Спиење. Машина За Перење. Увезени. - Ворнер Брос, Сите Права Се Задржани.

За производот

Купувачите избираат и