.

.

Каролини Богатства Bb2783rug Куче Куќа Колекција Руско-Европски Laika Шпиц Машина Перат Меморија Пена Мат, X

Каролини Богатства Bb2783rug Куче Куќа Колекција Руско-Европски Laika Шпиц Машина Перат Меморија Пена Мат, X

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Каролини Богатства Bb2783rug Куче Куќа Колекција Руско-Европски Лајка Шпиц Машина Перат Мемориска Пена Мат, 19 X Машина Перат Мемориска Пена мат кој раса специфични руско-Европски Лајка Шпиц уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Оваа Машина Перат Меморија Пена мат е од каролини богатства колекција Куче Куќа Колекција. Уметнички дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Меморија Пена Анти - Замор Мат.

За производот

Купувачите избираат и