.

.

Апстракт Константин Дамаск Површина Килим, Сива Слонова Коска, 2 '3 8'

Апстракт Константин Дамаск Површина Килим, Сива Слонова Коска, 2 '3 8'

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

САФАВИЕХ Апстракт АБТ204А Рачно Изработен Тепих Од Сива / Слонова Коска Апстрактната Колекција содржи килими богати со текстура со сите дизајни и куп со мека јамка со перница. Апстрактните килими се рачно изработени и стилизирани со привлечни обрасци во хармонични нијанси кои пренесуваат топол, добредојден аспект во декорот на собата. Килимот има приближна дебелина од 0,5 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Висината на купот е 0,25-0,5 инчи. Модерен И Современ Стил. Шик Апстрактна Шема.

За производот

Купувачите избираат и