.

.

Акме Мебел Товарен Комода Во Вооружен Метален Финиш

Акме Мебел Товарен Комода Во Вооружен Метален Финиш

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Задебелени индустриски акценти зрачат со фанки њујорк мансарда атмосфера што го прави непосредно влијание врз вашиот простор. Товарниот Салон го отелотворува вистинскиот индустриски дизајн со магацински стил. Се одликува со уникатен изглед на контејнерот за испорака, со вооружен метален финиш што ги подобрува сите елементи на дизајнот. Шест фиоки за складирање нудат доволно простор за складирање на вашата облека, постелнина или personal работи. Комбинирајќи индустриски шик со утилитарен дизајн, товарниот комода додава многу енергија и карактер на декорот на вашата соба. 6 фиоки За Складирање. Метална рамка. Карго контејнер стил.

За производот

Купувачите избираат и