.

.

Женските Костими За Капење Аунави Покриваат Капчиња Костим За Капење Ресел Бикини Прикривање Костими За Капење На Плажа

Женските Костими За Капење Аунави Покриваат Капчиња Костим За Капење Ресел Бикини Прикривање Костими За Капење На Плажа

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Женски Шупливи Надвор Плажа Фустан, Секси V Вратот Без Ракави Капчиња Костим За Капење Покрие Фустан. Карактеристики : . Преголемото прикривање одговара на сите форми на телото. Дефинитивно совршен подарок за вашето семејство, пријатели или дури и за себе. Нежно Миење Раце Ладно / Не Избелувајте / Висат Суво. Спецификација : . Материјал : мешавина од памук. Боја : Бела / Сина / Зелена / Црна / Розова. Пол : Женски. Оддел Возрасни Жени. Сезона : Лето. Стил : Шик. Големина : S / M / L / XL / 2 XL / 3 XL. Повод : Плажа, Базен, Воден Парк . Вклучен Пакет. 1 Х Покрива Прозорци За Жени МАТЕРИЈАЛ : овој капак на телото во бикини изработен од мешавина од памук, ткаенината е многу мека, удобна, проѕирна и отпорна на абење. Модниот шуплив дизајн ве прави секси и посебни, никогаш не бидете застарени. Уникатен Дизајн : Жените без ракави шупливи бикини прикриваат фустан на плажа, повлекуваат затворање, капчиња, еднобојна боја, v-врат, сплит полите, секси и мода, тенок фит, добро изработка, го блокира сонцето, но исто така ја покажува вашата секси крива. Повод : Совршен За носење во солариум, плажа, базен, покрај базен и Воден Парк. Тоа е исто така добар избор за подарок за меден месец за жени. Натпревар : лесен костим за капење, удобен за сите форми на телото. Оди со бикини, капа за сонце, костим за капење, влечки или сандали. Шупливиот фустан на плажа е погоден за миење раце или миење машини идеално под ладна вода, измијте одделно за облека во темни бои бејсе со светло бела боја.

За производот

Купувачите избираат и