.

.

Јорк Wallcovernings Широк Pinstripe Зелен Спреј И Стап Позадина

Јорк Wallcovernings Широк Pinstripe Зелен Спреј И Стап Позадина

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Создадете неверојатни трансформации во просторијата со Јорк Wallcovernings Спреј активиран со вода и Залепете позадина. Оваа ултра лесна отстранлива позадина е загарантирана лесна за инсталирање и отстранување. Едноставно користете вода; спреј за активирање и измазнување без напор на ѕидот. Ако се посакува отстранување, нежно повлечете ги аглите надолу за да ја отстраните секоја лента за неколку секунди. Трансформирајте соба денес со лесен за инсталирање Спреј И Лепење позадина во Јорк. Повторување на моделот : Никој, Спакуван и продаден како двојна ролна, Совпаѓање На Моделот : Случајни, Двојни Димензии на Ролна : 20.5 инчи. х 33 стапки. = 56 квадратни.фт. Направено со технологија За Прскање и Стап, што ја прави оваа најлесната претходно залепена позадина што некогаш ќе ја закачите и отстраните. Печатени со мастила на база на вода на вода со високи перформанси, претходно залепена подлога. Не е потребна дополнителна паста. Лесно за инсталирање - само испрскајте ја подлогата со вода, почекајте 2-3 минути, а потоа закачете. Ултра-отстранлив-Едноставно излупете ги горните агли и полека повлечете ако се посакува отстранување. Совршен за спални соби, дневни соби, канцеларии и многу повеќе. Трајни, перат и извори од управувани шуми. Изработени со квалитетни материјали и вистинска изработка. Целосно усогласен Со Законот за Подобрување на Безбедноста на Потрошувачите (КПСИЈА).

За производот

Купувачите избираат и