.

.

Декмод Златен Метал Макраме Ѕид Декор Со Раб Детали

Декмод Златен Метал Макраме Ѕид Декор Со Раб Детали

DEN 1187.84

Од стока
Достапно.

Декмод Златен Метал Макраме Ѕид Декор Со Детали За Раб е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Оваа волшебна ѕидна уметност има разноврсен дизајн кој лесно може да се вклопи со ѕидови и мебел со светли тонови. Оваа ставка бродови во 1 картон. Декор од железен ѕид прави одличен подарок за секоја пригода. Може да се закачи вертикално со помош на металниот синџир; ноктите и завртките не се вклучени. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Ова е една златна боја ѕид скулптури. Гроздобер стил. Внесете го вашиот дом со романтична носталгија и безвременска благодат, каде раскошните и антички детали ја покажуваат вашата личност и создаваат светилиште на шарм и топлина во домот. Оваа висечка ѕидна уметност е изработена од издржлив железен метал и лесна ленена ткаенина. Оваа ѕидна уметност од ткаенина прикажува метални форми во златна завршница и цврст дизајн на бела ленена опашка. Оваа геометриска ѕидна уметност прикажува висечки метални плочи во дијамант, круг и полукруг, исто така, има долга ленена опашка за тој додаден мек допир. Ѕидниот декор е со димензии 6,0 л х 0,3 В х 45,0 Инчи и тежи 0,8 килограми. Оваа златна метална ѕидна уметност прикажува гламурозна колекција на метално врежани форми и тенка ленена опашка на дното. Избришете ја со сува крпа. Металниот дизајн е украсен со ленени жици врзани за него. Гроздобер стил. Декмод Златен Метал Макраме Ѕид Декор Со Детали за Раб прави совршен додаток на секој дом.

За производот

Купувачите избираат и