.

.

Женска Олга ГБ0561А Нема Несакани Ефекти Контура Долна Жица Градник

Женска Олга ГБ0561А Нема Несакани Ефекти Контура Долна Жица Градник

DEN 319.04

Од стока
Достапно.

Во Олга нашата специјалност е дизајнирање градници кои ги задоволуваат потребите на денешната полнофигурирана жена. Супериорниот инженеринг На градник Олга обезбедува оптимална поддршка, удобност и убавина со покаченаesетика. Елиминирајте ја испакнатоста на пазувите во овој страничен градник за измазнување. Спречете прикажување со чаши обложени со пена. Добијте мазен изглед со беспрекорни чаши за долна жица. Супериорно измазнување на грбот благодарение на крилјата со ласерско сечење. Лесно достапни, предни прилагодливи ремени за истегнување.

За производот

Купувачите избираат и