.

.

Калтренд Задна Сплит Клупа Фау Кожни Капаци за седишта за 2005 Година - Нисан Армада-НС360-01Л Црна Вметнете И Намали

Калтренд Задна Сплит Клупа Фау Кожни Капаци за седишта за 2005 Година - Нисан Армада-НС360-01Л Црна Вметнете И Намали

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Калтренд Заден 60/40 Сплит Клупа Капаци За Седишта Од Вештачка Кожа за 2005-2015 Година Нисан Армада - НС360-01ЛКС Црна Влошка и Облога со посебен потпирач За глава Доживејте го врвниот луксуз на автомобилското седиште по прифатлива цена со ексклузивните капаци на седиштата Од Вештачка Кожа На Калтренд. Трансформирајте ја внатрешноста на вашето возило од блага во раскошна со ултра меки навлаки од вештачка кожа кои не само што симулираат изглед и чувство на вистинска кожа, туку нудат супериорна ОТПОРНОСТ на УВ, триење и мувла. Без разлика дали возите автомобил, камион или ТЕРЕНЕЦ, цврстите, но мазни и еластични навлаки за седишта од вештачка кожа додаваат прифатлив допир на елеганција на секое возило. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ - 60/40 Сплит Клупа со/Посебна Премија за потпирачи за глава Не Можам Да Верувам дека не е кожен стил капаците на седиштата се прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. УВ ЗАШТИТЕНИ-Нашите Не Можам Да Верувам Дека тоа не Е кожни навлаки за седишта за автомобили имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата.

За производот

Купувачите избираат и