.

.

Lovebay 5ft Склоплива Новогодишна Елка, Sequin Tinsel Крајбрежна Елка За Празнични Украси Злато

Lovebay 5ft Склоплива Новогодишна Елка, Sequin Tinsel Крајбрежна Елка За Празнични Украси Злато

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Забелешки : . Лесно За Склопување и Складирање : се собира за само неколку минути и складира прилично рамно. Висина : 1,5 метри(4,92 стапки). Повод : Божиќ, Нова Година, Забава. Украси за Вашиот Живот : Како Што Се Божиќ И Мали Простори И Стан И Камин И Дома И Канцеларија И Продавница И Училница и така натаму. Големина на преклопување : 34,5 х 34,5 х 7,5 см. Ве МОЛИМЕ запомнете : тоа не доаѓа со стринг светла.) : 1кг (2,2 фунти). Пакет Вклучени : 1 х Виткање Вештачки Елка. Дрвото за ламба е споредливо со ракав. Треба да ги купите светлата одделно.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи, 1г=0,001 кг=0,0022 фунти=0,035 мл. Ова дрво со молив има внатрешна структура на метална шипка со сигурна основа слична на вештачко дрво.Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате,ве молиме дозволете.

За производот

Купувачите избираат и