.

.

Сон На Мене Мамо Бременост Клин Перница, Бела

Сон На Мене Мамо Бременост Клин Перница, Бела

DEN 719.84

Од стока
Достапно.

Бременоста е магично време, но може да биде исцрпувачко. Добијте толку потребен одмор токму на време за вашето бебе користејќи Го Сонот На Мама Клин. Клинот мама помага во ублажување на непријатноста поврзана со спиењето за време на бременоста. Направен е со 100% памучен материјал и пена, што е доволно цврсто за да може да обезбеди поддршка за вашиот растечки стомак, но доволно мек за да обезбеди удобност. Клинот мама не е само за спиење - обликот на клинот е дизајниран така што може да се користи и за да се обезбеди поддршка за грбот во текот на денот кога седите во исправена положба. Капакот на памучниот материјал е отстранлив и лесно може да се исчисти. Откако ќе пристигне вашиот пакет радост, клинот може да се користи и за вашето бебе со обезбедување наклон, што е оптимално за да се спречи рефлукс на киселина и плукање кога се користи во креветче или корпа. Сонот На Мене Мамо Клин е вид на производ што ќе биде таму за вас преку бременост и родителство. ЕДНОСТАВНА ПОДДРШКА : Сонот На Мене Клин За Бременост обезбедува едноставна поддршка за испакнатината или грбот на вашето бебе. Оваа перница за поддршка е само предмет за возрасни и не е наменета за употреба на новороденче. ЛЕСНО ЗА ПАТУВАЊЕ : клинот е цврста, разноврсна породилна перница која е пренослива, лесна и лесна за поставување во текот на ноќта. КОМПАКТЕН, ПОВЕЌЕКРАТЕН : Компактниот дизајн заштедува простор во вашиот кревет и овозможува удобност насекаде, дури и додека патувате. ЛЕСНА НЕГА, МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ : Отстранете ја перницата пред миење.

За производот

Купувачите избираат и