.

.

Schит Крик, женски EW, маица со долги ракави на Дејвид и панталони, 2 парчиња

Schит Крик, женски EW, маица со долги ракави на Дејвид и панталони, 2 парчиња

DEN 399.68

Од стока
Достапно.

Вие нема да слушнете никакви забелешки „EW, David“ кога го носите овој сет на Schitt $ Creek Lounge! Изработено во мека ткаенина и дизајнирана со пријатно опуштено вклопување, овој сет е совршено спарен, или може да се носи одделно, за да ги надополни вашите денови за ништо. Материјал : 92% рајон/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. 2-парчиња сет вклучува : Топ и панталони. Врвот : опуштено вклопување; вратот на екипажот; стил на пуловер; долги ракави; Графички принт од предната страна. Јогерс : опуштено вклопување; висок пораст; Повлечен стил; Графички принт на предната нога. © Не е вистински продукции на компанијата. Сите права се задржани . Шит Крик 2-парчиња долги ракави на врвот и панталоните за панталони за жени.

За производот

Купувачите избираат и