.

.

Комбо за вртење на Quickcast

Комбо за вртење на Quickcast

DEN 302.08

Од стока
Достапно.

Патентираниот систем за активирање на Quickcast на Zebco ви дозволува да се фрлите без воопшто да ја допирате линијата. Единствена игла за отпуштање ја крева линијата кога ќе го повлечете активирањето, и остава да оди кога ќе го ослободите активирањето.Кикак го олеснува вашиот кастинг! Quickcast Reels и Combos се пред-лажни со линија. Про-стилот на сплит-зафат EVA рачки обезбедува целодневна удобност на риболов. Феации : - активирање на активирање на топката- Анти-реценсен систем- Графит-графит-графит- жица за кауција од не'рѓосувачки челик- предно прилагодливо влечење- променливо десно или лево Превлечете- Спецификации на шипки на композитни Z-стакло : - Капацитет на линијата (yds./lbs.) : 140/6- Односот на менувачот : 5.2 : 1- инчи по пресврт : 25 "- Лежишта : 1- Тежина : 8,6 мл. Спецификации : - Тип : Спин- должина на шипката : 6'0 "- Енергија : Средно светло- Упатства : 4 + Совет- Тежина на линијата : 4-12 фунти. Парчиња : 2 Комбо за вртење на Quickcast.

За производот

Купувачите избираат и