.

.

Филипе П Нето „Симфонија“ платно уметност

Филипе П Нето „Симфонија“ платно уметност

DEN 704.00

Од стока
Достапно.

Ние веруваме дека секој има внатрешен фотограф, само чека да биде откриен. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Истакнати бои : сива, бела, црна 1х не е вашата просечна страница за фотографии. Не е случајно што уметничките режисери, уредниците на книги и списанијата низ целиот свет користат фотографии од 1x фотографи. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани.Уметник : Filipe P Neto Subject : Architecture Style : Modern & Modernural Product Тип : Галерија обвиткано платно Арта Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има црно-бело студија за архитектурата. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Филипе П Нето „Симфонија“ платно уметност. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Објавувањето на 1x е големо достигнување многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии, некогаш беа откриени на 1x. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи.

За производот

Купувачите избираат и