.

.

Памук памук со кратки ракави за мажјак на мажјак

Памук памук со кратки ракави за мажјак на мажјак

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Погледот на тропските предели со стилови инспирирани од островот Кафе Луна, кои можат да бидат облечени за полуформални работи и да бидат облечени за излез на плажа за викенд. Со ова оваа кошула со мешавина од постелнина од Кафе Луна, ќе добиете кошула што ќе ви трае за да дојдат на морски припадници. Гвајабера-стил. Опуштено вклопување. Краток ракав. Јака. Лесна ткаенина за да ве одржи кул. Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и