.

.

Сет за палто за ликови на девојчињата

Сет за палто за ликови на девојчињата

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Овој девојки од 2 парчиња палто PJ го има омилениот цртан лик на вашата девојка. Изработено е од отпорен на пламен, кој ви дава мир на умот кога ќе го купите овој сет за вашата скапоцена девојка. Изберете од разновидна боја/отпечатоци. Девојки 2 парчиња палто PJ : Сет : 100% полиестер. Врвот : Стил на копчето. Долги ракави . Картонски отпечатоци низ целиот свет. Панталони : Еластична лента за половината. Материјалот отпорен на пламен бара ладно миење на машината. Погледнете ги сите замрзнати на Дизни.

За производот

Купувачите избираат и