.

.

Stuple Industries Starry Night Sky Safari Animals Elephant Giraffe Zebra, 14, дизајнирана од Лиза Вајтбетон

Stuple Industries Starry Night Sky Safari Animals Elephant Giraffe Zebra, 14, дизајнирана од Лиза Вајтбетон

DEN 1199.84

Од стока
Достапно.

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Лиза Вајтбуттон. Starвездени ноќни небо сафари животни слон жирафа зебра.

За производот

Купувачите избираат и