.

.

Детето на моето момче на Картер, спие, игра, големини пред-9м

Детето на моето момче на Картер, спие, игра, големини пред-9м

DEN 169.28

Од стока
Достапно.

Како родител, веќе имате тон да направите. Убијте една работа од вашата листа на до-дос кога се облекувате бебе момче во моето дете на Картер 1 парчиња спиење и игра. Тој ќе биде пријатна и топол со вградени подножје, а двонасочниот патент прави да се менува пелена ветер! Appreciateе го цениме затворањето на привремено, што ја штити брадата на бебето и мекото чувство на памук на овој сон и играјте носење бебе. Целокупните отпечатоци му даваат на оваа целодневна облека забавен изглед што вие и вашето бебе ќе го сакате. Овој сет е направен со ист доверлив квалитет како Картер и Стандард 100 од Оеко-Текс, така што е сертифицирано чисто за вашето малечко. Ексклузивно, печатење во сите. Вклучени подноси. Целосно затворање на предвремено. Цела должина. Стандард 100 од ОЕКО-Текс. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и