.

.

Илки кафе пијалок, Каф? Незасладен, 6. Флориј Оз

Илки кафе пијалок, Каф? Незасладен, 6. Флориј Оз

DEN 207.68

Од стока
Достапно.

Illy Issimo нуди голем број на готови кафе-кафе со уникатна мешавина од 100% кафе од 100% Арабика. Историјата на Или е со кафе датира од 1933 година во Трст, Италија и преку децениско искуство и достигнувања, брендот стана омилен на реномирани готвачи и баристи и во Италија и во целиот свет. Опфаќајќи ги вредностите на Illy and и автентичниот италијански вкус, Или Исимо се прави со најдобрите природни состојки што создаваат чисто задоволство на кафето и ги разбудуваат сетилата додека сте on на оди. Илки кафе пијалок, Каф? Незасладен, 6,8 фл. (Внатрешен пакет од 4).

За производот

Купувачите избираат и