.

.

Скејт Паркот во Венеција На Зајдисонце, Во Венеција Бич, Лос Анџелес, Калифорнија., Сценско Врамено Уметничко Печатење Ѕидна Уметност Од Џон Билоус Продадено од Art.Co

Скејт Паркот во Венеција На Зајдисонце, Во Венеција Бич, Лос Анџелес, Калифорнија., Сценско Врамено Уметничко Печатење Ѕидна

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Ова печатење во рамка има комбинација на рамка и подлога избрана за да ја надополни вашата уметност. Печатењето што прикажува остри, живописни слики и висок степен на точност на бојата. Е заштитен и зајакнат со оваа рамка која е рачно изработена во САД од најдобрите материјали.Исто така оваа врамена уметност сигурно ќе се вклопи во вашето живеење и вечера rooms.It пристигнува подготвен да висат со сите потребни хардвер. Наслов : Скејт Паркот Во Венеција На Зајдисонце во Венеција Бич Лос Анџелес Калифорнија. Тема : Сценско. Уметник : Џон Билоус. Завршена Големина : 25 х 19 во. Тип На Производ : Рамка. Материјал : Хартија. Рамка Материјал : Дрво. Стил На Домашен Декор : Ѕидна Уметност. Бренд : . Боја : Мулти-Боја. Врамени. Завршена Висина : 1.5 во. Завршена Тежина : 1 КИЛОГРАМ. Вклучен Висечки Хардвер. Рачно Завршена Од Експерти во САД.

За производот

Купувачите избираат и