.

.

Виста Рециклирана Пластична Странична Маса, Црна

Виста Рециклирана Пластична Странична Маса, Црна

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Одликувајќи се со простран квадратен врв со три широки летви, нашата странична маса нуди доволно простор за вашите најважни работи, од пијалоци и закуски до книги и украсни акценти. Неговата цврста структура и дебели нозе обезбедуваат стабилност и издржливост, обезбедувајќи сигурна површина за сите ваши надворешни потреби. Летва маса координира Со Адирондак стил столици. Хоризонталните протези на основата обезбедуваат дополнителна стабилност. Изработен од материјал ОД ПОЛИ граѓа HDPE, издржлива мешавина од рециклирана пластика.

За производот

Купувачите избираат и