.

.

- ПРО Карбуратор Монтажа Заптивка Одговара изберете: 1987-ДОЏ РАМ 50, 1986 - ХЈУНДАИ ЕКСЕЛ

- ПРО Карбуратор Монтажа Заптивка Одговара изберете: 1987-ДОЏ РАМ 50, 1986 - ХЈУНДАИ ЕКСЕЛ

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци доверба Ги Исполнува или ги надминува сите оригинални спецификации на опремата. Специфичен дизајн на апликација за да се обезбеди совршено вклопување. Ненадминат квалитет на кој може да му верувате. Потврдено за вклопување, форма и функција. Секоја фел-Про заптивка, без разлика колку е мала, е конструирана според строги стандарди со комерцијален дизајн, инженерски и производствени процеси.

За производот

Купувачите избираат и