.

.

Обичен основен стан чевли за слава на слава на мали деца

Обичен основен стан чевли за слава на слава на мали деца

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Вашето малечко ќе биде во центарот на вниманието на следната роденденска забава, свадба или друга специјална пригода во овие обични рамни чевли на девојчињата за деца од избледени слави. Одликувајќи се со кожна кожа горниот дел за класичен изглед, овие чевли имаат трендовски изглед на балетски станови, со корисен додаток на сет на еластични ленти од крстарење над инсеп за вклопување што ги одржува чевлите на место додека таа е исклучена Една од нејзините авантури. Јамката на потпетицата овозможува лесно вклучување и исклучување, додека не-означување ѓон и малку постепено стапало ги комплетираат обичните станови. Тие се достапни во елегантна бела боја и се одличен додаток на нејзината фустан гардероба, но тие исто така работат совршено добро во обични ситуации. Обичен основен стан чевли за слава на слава Децата : ПУ Горна. TPR, надворешна ткаенина. Станови. Faux кожа горниот. Criss-Cross Elastic Straps преку Instep. Малку постепено стапало со сеопфатна печатена шема. Јамка на потпетици. Не-обележување ѓон. Тркалезна пети. Достапно во бело. Користете мека ткаенина за чистење.

За производот

Купувачите избираат и