.

.

- Женски Танга Флип Флоп Сандали Секојдневен За Плажа, Базен, Туш - Работи Големина Мали 41014-9Б Сад Сина

- Женски Танга Флип Флоп Сандали Секојдневен За Плажа, Базен, Туш - Работи Големина Мали 41014-9Б Сад Сина

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Норти-Женски Лежерен Слајд или Танга Сандала, Совршена сандала за да се упатите кон плажа или базен, мек кадифен горен дел што дише, Без разлика дали ќе изберете слајд или флип-флоп стил подножјето додава дополнителна удобност за да можете да шетате по цел ден, ѓон Што не се лизга, Вештачки Материјали, Изработени во Кина, # 41012 САНДАЛСКА МОДА КОЈА е ТРЕНДОВСКА за забава за сите Модни обувки - Супер удобна и флексибилна. Совршен за одмор, плажа, на отворено или летна СКАРА. ЛЕСЕН и УДОБЕН - Секојдневен и спортски со дополнителна удобност во текот на денот - чувство на мек допир. МЕК КАДИФЕН РЕМЕН ЗА ДИШЕЊЕ-Овие сандали се направени со најквалитетна изработка за да обезбедат долготрајно абење и издржливост. ВО СЕКОЕ време или НАСЕКАДЕ - Плажа, пливање и други повремени прилики за одмор. Лесен за носење!. БЕЗ ПРАШАЊА ПОСТАВЕНИ 30-ДНЕВНА ГАРАНЦИЈА : нема потреба да се погоди-земете цели 30 дена за да се осигурате дека ќе се вклопат. Ако не ги исполнат вашите очекувања, едноставно вратете ги неносени за враќање без прашања. Женски, Женски, Флип Флоп, Танга, Сандала, Носат Насекаде, Сина.

За производот

Купувачите избираат и