.

.

Лего Легенди За Чима 72 86 Утешител, Секој

Лего Легенди За Чима 72 86 Утешител, Секој

DEN 959.84

Од стока
Достапно.

Ажурирајте ја постелнината на вашиот мал авантурист СО ОВАА прекрасна ЛЕГО Легенди За Реверзибилен Утешител На Чима. Животните во Земјата Чима работат заедно за да ја одржат рамнотежата На Чи додека го штитат својот дом од злото. Овој утешител е направен да одговара на близнак или полн кревет и ќе обезбеди возбудлив додаток во собата на вашето дете. Едната страна ОД оваа шарена лего чима утешител има голема слика на Лавертус, а другата има различни ликови од франшизата. Изработен е од 100 проценти меки полиестерски влакна и може да се пере во машина. ОВА ЛЕГО Легенди За Чима Реверзибилен Утешител е прекрасен избор за младите љубители на оваа популарна ТВ серија. ЛЕГО Легенди За Утешител На Постелнина Чима : Направени за да одговараат на близнак или целосен душек (72"х 86") Ткаенина : 100% полиестер микрофиберфил : 100% полиестер ова ЛЕГО Легенди ЗА Постелнина Чима е машинско перењеверзибилна : 1 страна има голема слика на Лавертус, а другата има различни ликови од серијатапрекрасен додаток во спалната соба за младите обожаватели на оваа популарна ТВ серија.

За производот

Купувачите избираат и