.

.

Трендовски Есенски Дуксери За Жени Божиќна Облека Пуловер На Екипажот Празничен Пуловер Лежерна Лабава Кошула Дама Симпатична Ирваси Графички Кошули Врвови Со До

Трендовски Есенски Дуксери За Жени Божиќна Облека Пуловер На Екипажот Празничен Пуловер Лежерна Лабава Кошула Дама Симпатична

DEN 463.68

Од стока
Достапно.

●Модна Мешавина : Ќе биде Совршено Да се Спари Со Панталони, Хеланки или Фармерки за Секојдневен, Но Трендовски Изглед, Погоден За Пролет, Aut или Зима. ●Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Состанок,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Мора Да Имате Во Вашата Гардероба. Нашите Божиќни Маици Со Тркалезен Врат Погодни За Секојдневно/ Патување/ Дома/ Одмор/ Фестивал/ Улица/ Забава/ На Отворено/Празник / Божиќ За Носење. ● Инструкции за перење : Рачно Перење На Студ, Не Белило, Суво Рамно ВО Сенка ЗАБЕЛЕШКА : нашата облека е наменета за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните Европски големини.Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО Продавницата ☛ЧЈС☚! [нашата Продавница] : CZHJS Е Меѓународен Бренд За Долна Облека Кој Се Фокусира На Женски Божиќен Фустан, Блузи, Палто, Јакна, Кошула, Долна Облека, Бебешка Кукла, Облека За Спиење, Долна Облека, Pj Сет, Итн. Ве молиме погледнете ја нашата детална табела со големини пред да купите.

За производот

Купувачите избираат и